Akcesoria do pakowania

W magazynach i sklepach prowadzących sprzedaż wysyłkową, poza kartonami niezbędne są też rozmaite akcesoria do pakowania, których rolą jest dodatkowe zabezpieczenie i oznakowanie przewożonego towaru. Konieczny jest również sprzęt, który znacząco przyśpiesza i ułatwia proces przygotowywania kartonów do transportu. W naszym sklepie internetowym można zaopatrzyć się we wiele artykułów, takich jak folie i wypełniacze do pudełek, taśmy klejące z nadrukiem czy też dyspensery do taśmy, które są nieodzownym wyposażeniem magazynów i centrów logistycznych.

Akcesoria do pakowania przesyłek – folie i wypełniacze

Umieszczony w kartonie towar może być zabezpieczony na różne sposoby. Jednym z najpopularniejszych amortyzatorów jest folia bąbelkowa, której pęcherzyki doskonale chronią przed uszkodzeniami urządzenie elektroniczne lub kruche przedmioty. Można nią jednak wypełnić również przesyłki, które nie są narażone na stłuczenia.

Ekologiczną alternatywą dla folii bąbelkowej może być na przykład skropak, czyli niewielkie walcowate kawałki wykonane ze składników pochodzenia roślinnego - najczęściej skrobi kukurydzianej lub ziemniaczanej. Może być wykorzystywany wielokrotnie, a jego utylizacja nie przynosi problemów – skropak rozpuszcza się pod wpływem wody. Szklane przedmioty można też transportować owinięte w szary papier makulaturowy. Te formy wypełnienia do kartonów są szczególnie polecane sklepom zajmującym się sprzedażą produktów ekologicznych, których klienci przykładają wagę do tego, jaką postać ma zamówiona przez nich przesyłka.

Koperty, tektury, papier i inne akcesoria do pakowania paczek

Przesyłki, w zależności od rozmiaru i typu przewożonego w środku towaru, mogą mieć różna postać. Najpopularniejsze to oczywiście kartony i koperty, ale do pakowania doskonale nadaje się również specjalna tektura lub papier. Dobranie odpowiedniej opcji ma znaczenie nie tylko dla bezpieczeństwa transportowanego towaru, kosztów przesyłki, ale też dla ekologii – do przesłania czegoś, co zmieści się w niewielkiej kopercie raczej nie wykorzystamy dużego kartonu. W naszym sklepie internetowym można zapatrzeć się akcesoria przeznaczone do różnego rodzaju towarów.

Taśmy i dyspensery

Niezbędne akcesoria do pakowania to też wszelkiego rodzaju taśmy klejące i taśmy z nadrukiem ostrzegawczym i informacyjnym. Jeśli na co dzień przygotowujesz duże ilości przesyłek, z pewnością przydadzą Ci się też dyspensery do taśmy, które znacząco przyśpieszają proces oklejania kartonu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta naszego sklepu i do wybrania akcesoriów, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby.

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz