Każdy klient docenia moment, w którym dostaje paczkę i widzi, że została przygotowana właśnie z myślą o nim. Taki efekt zapewniają pudełka z nadrukiem dostępne w modelach fasonowych w naszym sklepie internetowym. Nie tylko są łatwe i szybkie w składaniu, ale również elegancko się prezentują (ich złożenie nie wymaga użycia taśmy) - zwłaszcza gdy umieści się na nich grafikę lub napis o odpowiedniej rozdzielczości (np. logo firmy). Gwarantujemy, że dzięki naszym opakowaniom klient z łatwością zapamięta Twoją firmę.

Kartony z nadrukiem - szerokie możliwości wyboru odpowiedniego pudełka

Korzystając z naszej oferty, możesz zdecydować się na opakowania kartonowe z nadrukiem wymyślonym przez naszą firmę lub złożyć zamówienie na wersję spersonalizowaną (np. z logo). Wersje gotowe na pewno wywołają uśmiech na twarzach osób otrzymujących paczki z zamówieniem - z tego powodu nadruki to bardzo dobry pomysł dla firmy. Zapewniamy Cię jednak, że zwłaszcza pudełka z logo lub misją czy wizją firmy stanowią element oferty, z którą klienci lubią się utożsamiać, dlatego bez wątpienia warto zainwestować w grafikę dopasowaną do rodzaju Twojej działalności. Gotowe realizacje na opakowanie nanosimy metodą sitodruku lub za pomocą technologii cyfrowej, co pozwala zapewnić ich wysoką wytrzymałość oraz eleganckie wykonanie.

Opakowania kartonowe z nadrukiem – charakterystyka

Oba dostępne rodzaje pudełek - zarówno gotowe, jak i na zamówienie z logo - tworzone są z 3-warstwowej tektury o konstrukcji falistej i odpowiednio dobranej faktury, by zapewnić brak uszkodzeń oraz zgięć w trakcie transportu. Opakowania wykonane są w stylu minimalistycznym, charakteryzującym się prostotą, który obecnie jest coraz częściej pożądany przez klientów. Możesz wybierać wśród licznych wymiarów oraz zróżnicowanej pojemności kartonów. Dostępnych jest także kilka wersji kolorystycznych, co daje możliwość idealnego dopasowania produktu do Twoich potrzeb.

Proponowane przez nas fasonowe pudełka kartonowe z logo lub inną grafiką możesz wykorzystać, by wysłać odzież, kosmetyki, perfumy, galanterię czy drobną elektronikę. Wyjątkowy, płaski kształt modeli gwarantuje idealne dopasowanie zapakowanych produktów do ścian – dzięki temu przesyłka nie może zmienić położenia, co zapewnia odpowiednie zabezpieczenie w trakcie transportu.

Uwierz nam, że nic tak nie przemówi do klienta, jak paczka dostarczona w kartonowym pudełku z ciekawym nadrukiem. Stworzona przez nas grafika czy może logo i motto Twojej firmy – a Ty jaką wersję wybierasz dla swojej firmy, by jak najlepiej trafić do odbiorcy?