• Folia bąbelkowa

Folia bąbelkowa

Popularny materiał do skutecznego zabezpieczania wszelkiego typu towarów wrażliwych. Folie bąbelkowe od lat wykorzystywane są do pakowania produktów na czas transportu i magazynowania — zarówno w kontekście dystrybucji hurtowej, jak i detalicznej. W ramach oferty naszego sklepu internetowego dostępne jest kilka różnych wariantów pęcherzykowego tworzywa, w rolkach o różnej grubości i szerokości. Szczegółowe parametry konkretnych wariantów zawarte zostały w opisie konkretnej pozycji z poniższego zbioru.

Folia bąbelkowa do pakowania — sklep internetowy

Folia pęcherzykowa oferowana przez nasz sklep internetowy skutecznie zabezpiecza towary przed uszkodzeniami podczas transportu i dystrybucji. Znajduje ona zastosowanie zarówno w przypadku opakowań detalicznych, jak i zbiorczych, także w transporcie paletowym oraz do zabezpieczania dużych partii produktów. Materiał bąbelkowy w rolkach zazwyczaj wykonany jest z wytrzymałego polietylenu — lub jego wariantów — który zapewnia odpowiednią ochronę także przed substancjami chemicznymi.

Lista zalet, jakie niesie ze sobą folia bąbelkowa do pakowania w rolkach, jest dość długa. Pęcherzyki powietrza ukryte pomiędzy poszczególnymi warstwami skutecznie redukują wszelkie drgania, wstrząsy czy uderzenia, co ma znaczenie szczególnie w przypadku wyjątkowo wrażliwych towarów, jak szkło czy też elektronika. Dodatkowym atutem budowy pęcherzykowej materiałów dostępnych w naszym sklepie internetowym są świetne właściwości termoizolacyjne — obecność powietrza tworzy dodatkową warstwę, która ogranicza działanie mrozu. Naturalnie materiał ten jest również całkowicie odporny na działanie wilgoci, nie przepuszczając wody, która mogłaby uszkodzić lub zanieczyścić zabezpieczony towar.

Folia bąbelkowa — rolka do pakowania w sklepie internetowym

W ramach oferty naszego sklepu internetowego znajdziesz folię pęcherzykową do pakowania w rolkach o różnej objętości, tak by dopasować rodzaj oraz ilość materiału do własnych potrzeb. Szczegółowe informacje odnośnie wymiarów i parametrów technicznych poszczególnych zawarte zostały w rozwinięciu konkretnych ofert. Obszar potencjalnym zastosowań dla materiałów bąbelkowych w rolkach jest stosunkowo szeroki i różnorodny, dlatego pragniemy, aby znalazło to odzwierciedlenie także w naszej ofercie.

Mimo specyficznej budowy oraz obecności pęcherzyków powietrza, folia bąbelkowa w rolkach dostępna w naszym sklepie internetowym jest materiałem niezwykle wszechstronnym, nie dziwi więc fakt, że znajduje ona zastosowanie w wielu różnych obszarach. Począwszy od wspomnianych już sposobach zabezpieczania pakowanych towarów na czas transportu, a skończywszy ogrodnictwie oraz użytku prywatnym. Właściwości ochronne i termoizolacyjne pęcherzyków powietrza wykorzystywane są na przykład do zabezpieczenia roślin w okresie zimowym.

Folia bąbelkowa — sklep internetowy z materiałami do pakowania

Zapraszamy tym samym do zapoznania się z kompletnym wymiarem naszej oferty materiałów pęcherzykowych w rolkach. Zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz