• Kartony klapowe

Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 3 321,00 zł

Kartony klapowe

Przeprowadzasz się do nowego domu lub mieszkania? Rzeczy osobiste zajmują Ci zbyt dużo miejsca i chciałbyś je schować w bezpiecznym miejscu? A może przygotowujesz paczkę, którą planujesz wysłać? W każdej z tych sytuacji przydatne będą opakowania klapowe, które znajdziesz w różnych rozmiarach w naszym świetnie wyposażonym sklepie internetowym. Proponowane pudełka stanowią najbardziej praktyczny i standardowy model ze wszystkich kartonów dostępnych w naszej ofercie. Klienci cenią ich uniwersalność oraz wysoką funkcjonalność - możesz do nich zapakować wszystko, czego tylko potrzebujesz w sposób bardzo prosty, szybki i skuteczny, a przy tym ekonomiczny. 

Kartony klapowe – klasyka pudełek w najlepszym wydaniu

Wykonanie z odpowiednio wybranej faktury (fala B, 3 wytrzymałe warstwy, odpowiednio dobrana gramatura 370 gr/m2), duża pojemność prostokątnych modeli, dostępność w licznych (mniejszych i większych rozmiarach) to cechy, które zapewniają wysoką użyteczność proponowanych przez nas opakowań. Ich składanie przy użyciu klapy jest bardzo proste, dzięki czemu bez problemu wykonasz samodzielnie wszystkie niezbędne kroki. Odpowiedni dobór faktury wpływa z kolei na ochronę Twoich rzeczy osobistych w trakcie transportu przed niepożądanymi uszkodzeniami. Dostępność  pudełek kartonowych w licznych rozmiarach da natomiast możliwość pełnego dopasowania do Twoich potrzeb i wielkości rzeczy, które chcesz zapakować lub schować w mniej widocznym miejscu z uwagi na fakt, że nie są na co dzień potrzebne. 

Funkcjonalne pudła klapowe na każdą okazję

Bez względu na to, do czego potrzebne Ci są kartonowe opakowania, zapewniamy, że wersje klapowe z naszego sklepu internetowego sprawdzą się doskonale w każdej sytuacji. Pozwolą w ekonomiczny sposób ułożyć wszystkie rzeczy przeznaczone na transport czy do przechowania w wybranym przez Ciebie miejscu - odzież i tekstylia (firanki, zasłony, ścierki, ręczniki, pościel itd.), elektronikę, książki i płyty czy akcesoria AGD. Do zalet oferowanych pudełek kartonowych należy również niska cena, która nie nadszarpuje stanu portfela.

Pakujesz rzeczy, które chcesz wysłać pod nowy adres? A może wziąłeś się za porządki w domu lub w garażu, próbując zapewnić lepszy wygląd i ergonomię przestrzeni? Standardowe, ale niezwykle użyteczne kartonowe pudełka klapowe przeznaczone do samodzielnego złożenia z naszego sklepu pomogą Ci osiągnąć oczekiwany rezultat. Sprawnie, szybko i bezpiecznie, a przy tym naprawdę tanio – z tak atrakcyjnej oferty po prostu nie można nie skorzystać!

Pokaż więcej

Jest 94 produktów.

Pokazano 1-12 z 94 pozycji

Aktywne filtry