• Kartony pocztowe

Kartony pocztowe

Sprawdzone, uniwersalne i zdecydowanie ułatwiające przygotowanie zamówionych towarów do wysyłki. Nasze pudełka o uniwersalnych wymiarach należą do opakowań, w których najczęściej nadawane są paczki na Poczcie Polskiej. Zasadniczo – ten fakt nie dziwi, ponieważ kartony tekturowe posiadają liczne zalety i cieszą się dzięki temu dużą popularnością.

Pudełka - Poczta Polska

Karton pocztowy jest obok kopert kurierskich i listowych najpopularniejszym materiałem do pakowania przesyłek. W zależności od wymiarów pudełka oraz gramatury surowca, sprawdza się zarówno do wysyłki lekkich i niedużych drobiazgów, m.in. artykułów plastycznych, odzieży lub akcesoriów, jak i do transportu felg oraz kół. Kartony charakteryzują się niewielką masą własną, co może mieć wpływ na niższy koszt wysyłki w Polsce i za granicę, a dzięki różnorodności kształtów i pojemności można z łatwością dobrać najodpowiedniejszy wariant.

Kartony - Poczta Polska

Wymiary oraz kształty oferowanych na naszej stronie opakowań odpowiadają standardom Poczty Polskiej. Co kluczowe, wszystkie dostępne w tej kategorii kartony z tektury trzy- lub pięciowarstwowej są bardzo lekkie i dostępne w atrakcyjnej cenie, co nie podnosi znacząco kosztu wysyłki. W rezultacie, osoby prowadzące sklepy internetowe chętnie korzystają z proponowanych przez nas pudełek w wybranych wymiarach i pakują swoje produkty w kartony klapowe, fasonowe, z automatycznym dnem, tuby czy też w pudełka na książki z nadrukiem. Dodatkowo, w naszej ofercie oprócz pudełek w różnych wymiarach dostępne są również wypełnienia piankowe i papierowe, folie stretch oraz bąbelkowe, taśmy klejące i dyspensery, a także inne akcesoria niezbędne do zabezpieczenia zawartości, takie jak tektury przekładkowe.

Polska Poczta – opakowania przesyłek na każdą kieszeń w renomowanej hurtowni

Kartony pocztowe produkowane z biodegradowalnej tektury, która bez trudu poddaje się recyklingowi, oferowane są na stronie naszej hurtowni w wielu wymiarach i korzystnej cenie – tym atrakcyjniejszej, im większą ilość pudełek Państwo zamówicie. Proste w złożeniu, lekkie i jednocześnie bardzo trwałe, będą najlepszym wyborem, jeżeli prowadzą Państwo sprzedaż online w Polsce oraz za granicą i rozsyłają zamówienia za pomocą dostępnych usług krajowych.

Serdecznie zapraszamy do przyjrzenia się ofercie na opakowania tekturowe w różnych wymiarach prezentowane na naszej stronie oraz do nawiązania współpracy. W przypadku pytań chętnie doradzimy i pomożemy w doborze optymalnych rozwiązań w zakresie materiałów opakowaniowych różnego typu.

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz