Kartony tuby

Tradycyjne opakowania klapowe sprawdzą się nie tylko w trakcie przeprowadzki czy porządkowania rzeczy osobistych. Zwykle dostępne są duże, kwadratowe modele o podobnych wymiarach szerokości, długości i wysokości, ale mogą również występować tuby tekturowe charakteryzujące się dużą wysokością i mniejszymi wymiarami długości oraz szerokości. Takie wykonanie sprawia, że kartonowe propozycje świetnie nadają się do wysyłki produktów o zbliżonym kształcie (np. rysunki, tapety, inne papierowe towary), które muszą się odznaczać odpowiednim zabezpieczeniem. Sztywna tektura, przemyślana faktura, idealne wymiary – wszystko z myślą o potrzebach Twoich i Twojej firmy.  

Tuby kartonowe – przeznaczenie papierowych opakowań

Modele tekturowe powstały, aby umożliwić wysyłkę specyficznych produktów - rysunków, plakatów, obrazów czy tapet. Świetnie sprawdzą się również w przypadku wszystkich materiałów, które nie niszczą się z powodu zwijania i po wyciągnięciu z pudełka wracają do pierwotnego kształtu. Nie ma jednak przeciwwskazań, by przeznaczyć je również na inne towary cechujące się cylindrycznym kształtem. Co więcej, proponowane kartonowe produkty możesz również wykorzystać do magazynowania rysunków, tapet i innych produktów z uwagi na fakt, że zajmują bardzo mało miejsca. 

Nie można nie wspomnieć również o tym, że nasze tekturowe opakowania wykonane są z materiałów przeznaczonych do recyklingu. Korzystając z ekologicznych propozycji w ramach wysyłki rysunków i innych produktów, dajesz dowód swoim klientom, że dbasz o środowisko, budując pozytywny wizerunek marki.

 Tuba papierowa – dostępne propozycje

W naszym sklepie internetowym znajdziesz dwa rodzaje tub kartonowych - charakteryzujące się przekrojem kwadratowym lub okrągłym, co pozwala dokonać wyboru zgodnie z własnymi preferencjami oraz dopasować opakowanie do rodzaju wysyłanego produktu (rysunek, obraz, tapeta). Papierowa tuba o przekroju okrągłym posiada w zestawie plastikową zatyczkę, która stanowi niezbędny element w trakcie pakowania. Składanie obu modeli kartonowych jest bardzo proste, a sztywna tektura odznacza się przemyślaną fakturą, co stanowi o bezpieczeństwie w trakcie transportu. 

Potrzebne ci są papierowe tuby na rysunki, tapety, wydruki, obrazy i inne produkty o cylindrycznym kształcie? Sprawdź naszą ofertę! Możesz wybierać wśród licznych modeli tekturowych, co pozwala zapewnić, że bez problemu znajdziesz wersję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Spakuj swój produkt we właściwy sposób i miej pewność, że twoja przesyłka w kartonie dotrze bez szwanku do klienta!

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz