• Etykiety samoprzylepne

Etykiety samoprzylepne

Wiele osób nie uświadamia sobie, jak często w codziennym życiu wykorzystuje samoprzylepne etykiety. Dostrzegamy je na przesyłkach, posiadają dane adresowe lub funkcję informacyjną, że przesyłka zawiera przedmioty z delikatnego tworzywa, na przykład ze szkła. Dzięki nim możliwe jest szybkie wydrukowanie listu przewozowego, zarówno z użyciem drukarki atramentowej, jak i laserowej. Szerokie zastosowanie znajdują też gotowe naklejki – etykiety samoprzylepne z konkretną informacją, na przykład etykieta ostrzegawcza, zalecająca sprawdzenie przesyłki lub z ostrzeżeniem „Ostrożnie! Szkło”. Zamieszczenie tego typu etykiety na przesyłce sprawia, że ryzyko uszkodzeń powstałych podczas transportu jest mniejsze, a osoby dostarczające paczki mogą zachować w ich przypadku dodatkową ostrożność. Jeżeli klient zamawia produkt wykonany z delikatnego tworzywa, w gestii sprzedającego pozostaje odpowiednie zabezpieczenie i oznaczenie przesyłki, aby dotarła ona do adresata nieuszkodzona.

Jaki typ naklejek na przesyłki wybrać?

W naszym sklepie oferujemy naklejki na przesyłki w różnych wymiarach. Zwykle nie przekraczają one formatu A4, aby były odpowiednie do wydrukowania w standardowych drukarkach. Przy wyborze etykiet samoprzylepnych najczęściej otrzymuje się opakowanie zawierające wiele arkuszy, co zwraca uwagę na wyjątkową wydajność w stosunku do atrakcyjnej ceny. Natomiast w przypadku etykiet ostrzegawczych, warto wybrać produkt w rolce, wyposażony w wiele pojedynczych sztuk. Kiedy chce się użyć jednej z nich, wystarczy ją odkleić i umiejscowić na wybranym przedmiocie, na przykład na przesyłce zawierającej produkty wykonane ze szkła czy innego delikatnego tworzywa. Zależnie od funkcji, jaką ma pełnić etykieta, do wyboru są arkusze przystosowane do wydruku listów przewozowych oraz etykiety samoprzylepne z nadrukiem informującym o konieczności sprawdzenia przesyłki w obecności dostarczającego czy ostrzegające o narażonym na uszkodzenia tworzywie w paczce.

Etykiety samoprzylepne - zastosowanie

W dzisiejszych czasach, gdy zamawianie produktów online i dokonywanie zakupów przez internet stało się codziennością, swoje obroty zwiększyły także firmy przewozowe, zajmujące się dostarczaniem przesyłek. W paczkach często znajdują się przedmioty z tworzywa szczególnie narażonego na uszkodzenia podczas transportu. Z tego powodu na przesyłce umieszcza się nie tylko dane adresowe osoby, do której ma trafić paczka, lecz i specjalne oznaczenia. Etykiety samoprzylepne są chętnie wykorzystywane również w biurach, zwłaszcza do wydruku listów przewozowych. Jeżeli firma prowadzi bogatą korespondencję, warto wyposażyć się w większą liczbę arkuszy. Różnorodność naklejek na przesyłki sprawia, że znajdują one szerokie zastosowanie w branży wysyłkowej. Stanowią ułatwienie zarówno dla osób odpowiedzialnych za prowadzenie korespondencji firmy, jak i dla osób prywatnych, nadających przesyłki od czasu do czasu. Są przystosowane do drukarki atramentowej i laserowej oraz wytrzymałe.

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz