• Tektura falista w rolach

Tektura falista w rolach

W dzisiejszych czasach większość zakupów dokonywanych jest online. Konsumenci chętnie wybierają tę opcję ze względu na wygodę, oszczędność czasu i możliwość zamówienia potrzebnych produktów bez wychodzenia z domu. Z tego powodu wciąż wzrasta liczba nadawanych i dostarczanych przesyłek. Klient realizujący zamówienie wymaga, aby towar dotarł do niego, zachowując nienagannym stan, w związku z czym niezwykle istotne jest odpowiednie zabezpieczenie paczki przed wysyłką. W tym celu idealnie sprawdza się tektura falista w rolce, która chroni wysyłane przedmioty przed wstrząsami i uszkodzeniami. Można ją zastosować w formie przekładanki lub owinąć nią wysyłane przedmioty. Zadaniem nadającego paczkę jest jej odpowiednie przygotowanie tak, aby pozostała odporna na wszelkiego typu uszkodzenia podczas transportu, a o to może zadbać tektura falista. Rolka zawiera ilość odpowiednią do zabezpieczenia wielu przesyłek, gdyż jest wyjątkowo wydajna.

Jaką tekturę falistą najlepiej wybrać?

Istnieje wiele sposobów zabezpieczenia przesyłek. Zależenie od rodzaju wysyłanego przedmiotu, warto wybrać materiał, który wystarczająco uodporni towar na wstrząsy i uszkodzenia. Zdecydowanie większego zabezpieczenia wymaga przedmiot szklany niż plastikowy, który jest wytrzymały. W przypadku towaru mniej narażonego na zniszczenia, chętnie stosowana do jego zabezpieczenia jest tektura falista dwuwarstwowa. Natomiast przy towarach szklanych lub z innego delikatnego tworzywa, odpowiednia jest tektura falista 3-warstwowa. Można nią poprzekładać wysyłane przedmioty, jeżeli tych jest kilka, co pozwala na oddzielenie ich o siebie i chroni przed obiciem, lub owinąć towar w tekturę. Takie zabezpieczenie zapewnia dodatkową amortyzację, w związku z czym wysyłane przedmioty nie ulegają zniszczeniom przy drobnych wstrząsach i innych wypadkach, na które narażone są podczas ich transportu do adresata.

Tektura falista - profesjonalne zabezpieczenie przesyłek

Tektura falista to popularny sposób pozwalający na kompleksowe zabezpieczenie przesyłek. Nie tylko chroni ona wysyłane przedmioty przed zniszczeniem, lecz wpływa też na estetykę paczki. Wyróżnia się uniwersalnością, a jej standardowy kolor sprawia, że dopasowuje się do designu opakowanego w nią przedmiotu. Ponadto jest ekonomiczna, ze względu na swoją wydajność, i ekologiczna, gdyż jest biodegradowalna i łatwa w recyklingu. W naszym sklepie proponujemy tektury o różnej liczbie warstw, co umożliwia zastosowanie odpowiedniego zabezpieczania wszelkiego rodzaju wysyłanych przedmiotów, wykonanych z tworzyw o mniejszej i większej odporności na zniszczenia. Profesjonalna tektura falista w rolce wykorzystywana jest chętnie zarówno w firmach, jak i prywatnie. Zapobiega uszkodzeniom towaru w wyniki wstrząsów podczas transportu, a także wpływa korzystnie na estetykę przesyłki. To bezpieczne dla środowiska rozwiązanie, gwarantujące wiele korzyści zarówno osobom nadającym, jak i otrzymującym paczki.

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz