• Kartony z automatycznym dnem

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 708,00 zł - 2 241,00 zł

Kartony z automatycznym dnem

Ściskasz ściany opakowania z obu stron i... Gotowe! Tylko tyle potrzeba, by oferowane w naszym sklepie internetowym kartony z automatycznym dnem były przygotowane do schowania i przetransportowania przesyłki. Z tego powodu pudełka te stanowią najlepszy wybór dla firm, które chcą zaoszczędzić trochę czasu. Co więcej, można je nabyć w atrakcyjnej cenie, co zapewnia również zmniejszenie kosztów. Nie ma więc wątpliwości - proponowane modele stanowią lepszą opcję niż tradycyjne wersje klapowe. 

Pudełka z automatycznym dnem – szybkie pakowanie

Proponowane przez nas kartony z automatycznym dnem wykonane są z tektury falistej o odpowiednio dobranej gramaturze oraz liczbie warstw. Sprawdzą się zwłaszcza w przypadku delikatnych oraz cięższych przedmiotów z uwagi na wyposażenie w podwójne dno. Niezwykle mocna i wytrzymała podstawa podnosi poziom bezpieczeństwa, chroniąc przed uszkodzeniem w trakcie transportu i ułatwia dostarczenie przesyłki do klienta w nienaruszonym stanie. Pudełka kartonowe dostępne są w różnych wymiarach, by zapewnić jak najlepsze dopasowanie do klienta. Możesz wybierać wśród modeli zróżnicowanych również pod względem pojemności.

Pudełka z dnem automatycznym – z myślą o potrzebach Twojej firmy

Chcesz pakować swoje przesyłki w najkrótszym możliwym czasie, przyśpieszając procesy produkcyjne zachodzące w Twojej firmie? Zdecyduj się na oferowane przez nas kartony z podwójną podstawą składającą się automatycznie! Do zalet tego rodzaju pudełek kartonowych należy zaliczyć również możliwość przechowywania w formie, w jakiej dokonano zakupu, dzięki czemu oszczędza się miejsce. Uwagę należy zwrócić także na możliwość ponownego wykorzystania opakowań przez klienta, co pozytywnie wpływa na środowisko i buduje odpowiedzialny wizerunek firmy. 

W pełni bezpiecznie pakowanie – zagwarantowane z naszymi kartonowymi pudełkami o automatycznym dnie! Wyjątkowo wytrzymałe, szybkie i łatwe w składaniu, a przy tym odznaczające się estetycznym wyglądem propozycje stanowią najlepszy wybór dla Twojej firmy. 

Pokaż więcej

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry