• Kartony do paczkomatów

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 509,00 zł - 3 320,00 zł

Kartony do paczkomatów

Solidne i trwałe, doskonale zabezpieczające zawartość, a przy tym – biodegradowalne. Kartony do paczkomatów Inpost dostępne w naszej ofercie to pudełka do przesyłek w bardzo atrakcyjnej cenie, szczególnie w przypadku zamówień hurtowych. Doskonale sprawdzają się w swojej roli, a dzięki temu, że wykonane są z trzy- lub pięciowarstwowej tektury, świetnie znoszą trudy związane z transportem.

Kartony do paczkomatów Inpost - pudełka do przesyłek

Prowadzenie sklepu internetowego lub stacjonarnego oferującego sprzedaż wysyłkową wiąże się z koniecznością takiego przygotowania zamówionych towarów, aby w nienaruszonym stanie dotarły do klientów. W tym zakresie zdecydowanie nie warto korzystać z półśrodków, za to z pewnością opłaca się inwestycja w solidne pudełka do paczkomatów Inpost prezentowane w tej kategorii. Kartony z tektury trzy- lub pięciowarstwowej klapowe, z automatycznym dnem czy też te na książki, dostępne są w różnych rozmiarach oraz pojemnościach odpowiadających standardom paczkomatów Inpost. W rezultacie, decydując się na złożenie zamówienia na nasze pudełka, mogą Państwo wybrać dokładnie takie, jakie najlepiej sprawdzą się w Państwa działalności.

Karton Inpost – gdzie kupić?

Choć na rynku dostępnych jest wiele ofert, najlepiej skorzystać z propozycji hurtowni takiej jak nasza, która specjalizuje się w sprzedaży materiałów opakowaniowych, m.in. kartonów do paczkomatów Inpost. W ten sposób w jednym miejscu i kompleksowo zaopatrzą się Państwo nie tylko w pudełka różnego typu w wielu rozmiarach i pojemnościach, ale też w folie, taśmy, wypełniacze, a także koperty.

Hurtownia oferująca trójwarstwowe kartony – paczkomaty Inpost

Pudełka z tektury prezentowane na naszej stronie wykonane są z biodegradowalnych materiałów i mogą być wielokrotnie wykorzystywane. Warto mieć na uwadze fakt, że świadomy wybór ekologicznych materiałów, w których do klientów trafiają zamówione produkty pozytywnie wpływa na wizerunek sklepu i jest kolejnym argumentem przemawiającym za tym, aby właśnie z tego typu kartonów korzystać. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy również możliwość naniesienia na zamówione materiały własnego nadruku.

Serdecznie zapraszamy do zakupu kartonów do paczkomatów

Oferujemy wysokiej jakości pudełka tekturowe do paczkomatów – solidne i trwałe, idealne do transportu różnego typu towarów zamówionych w sklepach internetowych czy też tych stacjonarnych, zajmujących się również sprzedażą wysyłkową. Duży wybór, możliwość zamówienia większych ilości oraz korzystne ceny to zdecydowane atuty naszej oferty.

Pokaż więcej

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry