• Wypełniacz piankowy

Wypełniacz piankowy

Każdy transport przesyłki niesie za sobą pewne ryzyko. Układając i przewożąc paczki, niezależnie od tego, czy transport odbędzie się drogą kolejową, lądową czy powietrzną, naraża się je na wstrząsy i turbulencje. Żeby dobrze zabezpieczyć pakunek przed uszkodzeniem, warto zainwestować w wypełniacze do paczek. Niezależnie od tego, czy przedmiot jest delikatny i podatny na potłuczenie, czy rozmiar kartonu jest o wiele większy niż rozmiar jego zawartości — warto go unieruchomić i ustrzec przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Wypełniacze piankowe — miękkie i elastyczne

Pianki wypełniające to jeden z najpopularniejszych wypełniaczy do paczek i przesyłek. Występują w różnych wersjach, jako folie piankowe, uformowane w konkretne kształty pianki wypełniające, a także drobne piankowe wypełnienie. To, na którą z nich warto się zdecydować, zależy od tego, co znajduje się wewnątrz paczki. Folie piankowe dobrze sprawdzają się jako separatory do wielu przedmiotów, łatwo je nimi owinąć i ułożyć obok siebie. W ten sposób nie przesuwają się po wnętrzu paczki i jednocześnie pianka zapewnia im odpowiednią amortyzację na wypadek wstrząsów. Pojedyncze pianki sprawdzą się zwłaszcza przy pakunkach o niestandardowych wymiarach, wpasują się idealnie we wszystkie zakamarki, usztywniając przesyłkę i amortyzując ewentualne drgania. Pianki wypełniające dostaną się w każdy zakątek kartonu.

Pianka do pakowania paczek — lekka i poręczna

Wysyłając paczkę, trzeba liczyć się z tym, że cena za przesyłkę wzrasta razem ze wzrostem wagi pakunku. Wybierając wypełniacze piankowe, można uniknąć wysokiej dopłaty. Pianka do pakowania paczek jest bardzo lekka i miękka, nie tylko dobrze się układa, ale także nie wiąże się z większymi kosztami transportu.

Pianki są wielokrotnego użytku, po przesłaniu paczki warto je zachować i w ramach ekologicznych rozwiązań — wykorzystać ponownie w przyszłości. Nawet jeśli pianka się zabrudzi w trakcie transportu, bardzo łatwo można ją wyczyścić i użyć ponownie.

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz