• Kartony na felgi i opony

Kartony na felgi i opony

Prowadząc sprzedaż wysyłkową części i akcesoriów do pojazdów mechanicznych warto zaopatrzyć się w odpowiednie opakowania. Dlaczego? Ponieważ firmy kurierskie dość restrykcyjnie podchodzą do ustalanych przez siebie norm i w przypadku niestandardowych wymiarów paczek naliczają dodatkowe opłaty. Korzystając z odpowiednich kartonowych pudełek na duże i nieforemne elementy, takie jak felgi oraz opony, możemy skutecznie zabezpieczyć się przed wyższym kosztem wysyłki, co będzie po prostu realną oszczędnością w prowadzonej działalności.

Wysyłka opon i felg – jak je zapakować?

Prezentowane w tej kategorii, uniwersalne pudełka dostępne są w kilku wariantach rozmiarowych, z bigami pozwalającymi na łatwe i szybkie dopasowanie wymiarów opakowania do zawartości. Dobranie najodpowiedniejszej opcji pasującej gabarytami do wysyłanych opon i felg nie stanowi więc żadnego problemu. Dzięki kartonom z 5-warstwowej tektury o fali EB i wysokiej gramaturze, zawartość będzie w pełni zabezpieczona przed uszkodzeniem, a konieczność dopłacenia za niestandardowe rozmiary przesyłki zostanie wyeliminowana. Oferowane przez nas pudełka są solidne i trwałe, skutecznie opierają się trudnym warunkom charakterystycznym dla transportu kurierskiego. Są to praktyczne modele klapowe, które po zamknięciu wystarczy zabezpieczyć taśmą.

Najlepsze kartonowe pudełka na felgi i opony

Nasza oferta z pewnością zainteresuje Klientów prowadzących działalność w branży motoryzacyjnej, zajmujących się przede wszystkim sprzedażą części, akcesoriów oraz elementów wyposażenia pojazdów mechanicznych na odległość. Atrakcyjne cenowo, dostępne w hurtowych ilościach uniwersalne pudełka kartonowe, zdecydowanie ułatwią przygotowywanie opon i felg do wysyłki. Co więcej, opakowania te są rozwiązaniem korzystnym również ze względu na swoją biodegradowalność oraz możliwość poddania recyklingowi. To sprawia, że proponowane na naszej stronie internetowej pudełka nie mają tak negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Kartony na felgi i opony od sprawdzonego producenta

W naszej ofercie dostępne są wytrzymałe, wykonane z kilkuwarstwowego kartonu pudełka na felgi i opony, dzięki którym można bez komplikacji i przepłacania bezpiecznie wysłać zamówienia. Są to kartony mieszczące się rozmiarami w normach firm kurierskich, chroniące zawartość przed zniszczeniem i niesprawiające problemu podczas pakowania. Klapowe, bigowane oraz biodegradowalne, również z możliwością wykonania na nich nadruku logo firmy lub innej grafiki, będą doskonałym wyborem. Zapraszamy!

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz