• Przekładki tekturowe

Przekładki tekturowe

W ramach naszej oferty materiałów i wypełnień do różnego typu opakowań hurtowych i detalicznych znaleźć można również tekturowe przekładki, które pełnią funkcję zabezpieczenia towaru w transporcie paletowym. Materiały kartonowe z tej kategorii dostępne są w wielu wariantach o różnej gramaturze, strukturze oraz formacie. Aby w jeszcze większym stopniu odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynkowe, realizujemy również projekty niestandardowe na specjalne zamówienie. Sprawdź nasze propozycje dla Twojego biznesu!

Przekładki kartonowe — tektura do palet

Przekładki kartonowe to podstawowy element zabezpieczający w transporcie wszelkiego typu towarów na paletach. Wytrzymała tektura wykorzystywane jest do piętrowego ustawiania różnego rodzaju opakowań małogabarytowych, zapobiegając tym samym przewracaniu i obijaniu się przewożonych produktów. Materiały z tej kategorii mogą również służyć jako dodatkowe zabezpieczenie towaru, co ma szczególne znaczenie przede wszystkim w kontekście opakowań szklanych, w naturalny sposób bardziej narażonych na wstrząsy i uderzenia.

To właśnie struktura odpowiedzialna za niwelowanie wstrząsów jest największą zaletą tego typu materiałów tekturowych. Przekładki paletowe wykonane są z kilkuwarstwowego kartonu — zależnie od wybranego wariantu — dzięki czemu doskonale pochłaniają wszelkie drgania i wibracje generowane podczas transportu, magazynowania i dystrybucji. Odznaczają się dużą wytrzymałością mechaniczną, która nie tylko zapewnia odpowiednią ochronę towaru, ale również umożliwia ponowne wykorzystanie.

W ramach naszej oferty czekają na Ciebie przekładki kartonowe o rozmiarach i formatach dopasowanych do najpopularniejszych typów palet stosowanych obecnie na rynku krajowym i zagranicznym. Szczegółowe informacje na temat parametrów dostępnych materiałów tekturowych znajdziesz w opisie konkretnych wariantów z naszego asortymentu. Mamy świadomość, że odpowiednio dopasowane rozwiązania są kluczowe z punktu widzenia logistyki, dlatego nieustannie dbamy o różnorodność naszych propozycji. Jesteśmy elastyczni — realizujemy również niestandardowe zamówienia według specyfikacji dostarczonej przez klienta.

Przekładki do palet — karton i tektura

Przekładki tekturowe znajdują powszechne zastosowanie wszędzie tam., gdzie mamy do czynienia z transportem na paletach — co w praktyce oznacza niezwykle obszerny wachlarz branż i obszarów. Począwszy od szeroko rozumianego przemysłu spożywczego, poprzez materiały budowlane, aż po elektronikę, RTV czy też innego typu wyposażenie domowe. Wysokiej jakości karton należy do stosunkowo wszechstronnych i wytrzymałych materiałów, co znajduje odzwierciedlenie w ilości zastosowań.

Zachęcamy tym samym do zapoznania się z naszą ofertą przekładek paletowych z tektury i kartonu, która dostępna jest poniżej. Jednocześnie zapraszamy również do sprawdzenia kompletnego wymiaru naszego asortymentu. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy z radością udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji odnośnie produktów, dostępności, przebiegu transakcji czy też dostawy.

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz