• Kartony fasonowe

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 599,00 zł - 3 499,00 zł

Kartony fasonowe

Zależy ci nie tylko na wysokim stopniu użyteczności, ale również przykładasz wagę do estetyki? Jeśli kartony obklejane taśmą, która często wygląda niechlujnie, do Ciebie nie przemawiają, zdecyduj się na oferowane przez nas pudełka fasonowe. Te modele nazywane są również wykrojnikowymi – od narzędzia służącego do ich wytwarzania. Dostępne są w wersji gładkiej lub z nadrukiem, a wykonane w prostym, minimalistycznym stylu (karton, stonowane kolory, delikatne grafiki). Wyposażenie w specjalne elementy ściany przeznaczone do otwierania oraz zamykania odróżnia je od wersji klapowych i powoduje, że składanie jest jeszcze prostsze i szybsze. Wystarczy kilka ruchów i gotowe – a opakowanie prezentuje się bardzo elegancko, dzięki idealnemu dopasowaniu każdej ściany. 

Kartonowe pudełka – estetyka i funkcjonalność w jednym

Proponowane przez nas opakowania fasonowe gładkie i z nadrukiem wykonane są z tektury falistej i charakteryzują się zróżnicowaniem pod względem wymiarów oraz pojemności. Z uwagi na swoją spłaszczoną konstrukcję sprawdzają się najlepiej w przypadku chęci spakowania małych przedmiotów o podobnych wymiarach. Dopasowanie wielkości i kształtu do przeznaczonych na wysyłkę produktów zapewnia maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, co wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo w trakcie transportu. Odpowiednio dobrana faktura charakteryzująca nasze pudła fasonowe również w znaczący sposób chroni przed potencjalnymi uszkodzeniami przesyłki.

Pudełka fasonowe z nadrukiem – idealnie opakowanie dla klientów

Chcesz wzbudzić zachwyt u osób, które zdecydują się na zakup Twoich produktów? Zdecyduj się na oferowane przez nas kartony fasonowe i dobierz najbardziej odpowiadający Ci nadruk z oferowanych przez nas możliwości. Przemyślane opakowanie stanowi Twoją wizytówkę - pokazuje, że przykładasz wagę do każdego szczegółu i zależy Ci na pozytywnych wrażeniach klienta otrzymującego wyczekaną przesyłkę. Lepszy efekt wizualny z naszymi kartonowymi propozycjami z nadrukiem w pełni zagwarantowany. Uwagę należy zwrócić także na kolejną cechę - ekologiczność (pudełka podlegają w 100% recyklingowi), która na pewno przemówi do klientów. 

Wybierz nasze kartonowe pudełka fasonowe w wersji gładkiej w stonowanych kolorach lub z ciekawym nadrukiem, by zapewnić sobie nie tylko łatwość i szybkość pakowania zamówień (bez konieczności użycia taśmy klejącej), ale również wysokie walory estetyczne. Dbanie o wygląd zapakowanych produktów pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy w świadomości odbiorców. 

Pokaż więcej

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry