• Wypełniacz papierowy

Wypełniacz papierowy

Każda przesyłka powinna zostać odpowiednio zabezpieczona, niezależnie od tego, co znajduje się w jej wnętrzu. Przedmioty, które swobodnie przesuwają się po opakowaniu kartonowym, w trakcie transportu są narażone na uszkodzenia. Żeby tego uniknąć, warto zabezpieczyć przesyłkę odpowiednim wypełnieniem.

Papier to o wiele bardziej ekologiczny środek zabezpieczający niż plastik. Można go do woli wykorzystywać ponownie, jeśli był wcześniej odpowiednio chroniony przed wilgocią. Zużyty wypełniacz papierowy można wyrzucić do odpowiedniego kubła z recyklingu lub wykorzystać jako podpałkę w piecu lub na ognisku.

Wypełniacz papierowy do paczek — w jakich przesyłkach się sprawdzi?

Papier to surowiec, który bardzo łatwo można formować i dopasować do kształtu przedmiotu, dlatego tak dobrze sprawdza się przy pakowaniu paczek. Wypełniacz papierowy pozwala zabezpieczyć zawartość paczki wewnątrz kartonu, jednocześnie chroniąc ją przed ewentualnymi drganiami i wstrząsami z zewnątrz. Papierowe wypełniacze do opakowań są sztywniejsze od pianek czy skropaku, przez co dobrze sprawdzają się, kiedy zawartość paczki potrzebuje solidnego usztywnienia. Papier to znakomity separator dla szklanych naczyń i zastawy stołowej. Chroni powierzchnię przedmiotów nie tylko przed stłuczeniem, ale także przed zarysowaniem.

Papierowe wypełniacze do opakowań — rodzaje

Wypełniacze papierowe występują w różnych rozmiarach i kształtach. Niektóre to po prostu drobno pocięte tekturowe paski, które łatwo wypełniają nawet najmniejsze szczeliny w kątach kartonu i między dwoma przedmiotami. Wypełniacz papierowy do paczek występuje też w formie falistych, tekturowych arkuszy, którymi łatwo owinąć ładunek. W przeciwieństwie do grubej papierowej kartki, taki wypełniacz papierowy do paczek posiada dziury, które pozwalają na swobodne zginanie wypełniacza i owinięcie nim dowolnych elementów pakunku. Wypełniacz jest też bardzo lekki i nie obciąża przesyłki dodatkowymi kosztami za większą wagę.

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz