• Koperty kurierskie

Koperty kurierskie

Przygotowując paczkę dla klienta z zakupionym przez niego produktem, musisz dołączyć ważne dokumenty (np. fakturę, gwarancję, instrukcję, dowód zakupu, list przewozowy) i zastanawiasz się, co zrobić, by papierowe pisma nie ucierpiały w transporcie? Odwiedź jest bardzo prosta – koperty kurierskie! Te tekturowe akcesoria do pakowania dostępne w licznych modelach w naszym sklepie internetowym doskonale odpowiedzą na Twoje potrzeby, zabezpieczając we właściwy sposób wszystkie elementy wysyłane do klienta. Co więcej, ułatwią pakowanie dużej ilości zamówień dla jednego klienta, przyśpieszając cały proces. Sprawdź sam, jakie folie kurierskie są dostępne w naszej ofercie!

Koperty kurierskie tekturowe – najlepsze zabezpieczenie

Koperty, folie, przylgi – wszystkie te określenia odnoszą się do oferowanych przez nas tekturowych produktów, które powinny stanowić niezbędne wyposażenie w przypadku każdej firmy. Ważne pisma i dokumenty wkładasz w woreczek foliowy, zamykasz i przyklejasz na wierzch paczki odpowiednią stroną. Nic więcej nie musisz robić, by Twoja paczka została odpowiednio zabezpieczona – przezroczysta folia jest niezwykle wytrzymała, a na dodatek świetnie chroni przed wilgocią i zabrudzeniami. Użyty klej z kolei jest bardzo mocny, dzięki czemu można zapewnić, że koperta nie odklei się w trakcie transportu, a niezbędne papiery dotrą bezpiecznie do każdego odbiorcy.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz tekturowe koperty kurierskie w różnych rozmiarach, co pozwoli Ci bez problemu dobrać odpowiednią do Twoich potrzeb. Jeśli stawiasz na estetyczny wygląd oraz wysyłasz papiery o dużej wadze, zdecyduj się na wersję w formacie C4, która odpowiada idealnie papierom wielkości A4. Jeśli z kolei nie masz problemu z tym, by zgiąć dokumenty w pół, folie C5 sprawdzą się doskonale. C6 są małe (wielkości pocztówki) - wybierz je jedynie w konkretnych przypadkach, np. gdy chcesz dostarczyć klientowi materiały promocyjne takie jak ulotki czy broszury.

Koperty tekturowe kurierskie – dopasowanie do każdej paczki

Bez szczelnej przezroczystej folii kurierskich naprawdę ciężko się obyć w sklepie internetowym - źle zabezpieczone papiery (faktury, listy przewozowe, gwarancje i inne tego typu dokumenty, a także materiały promocyjne) są bardzo narażone na uszkodzenie lub pogniecenie w trakcie wysyłki. Gdy dotrą do klienta, nie będą się estetycznie prezentować - a w przypadku własnej działalności warto zadbać odpowiednio o każdy szczegół paczki. Wyposaż się kompleksowo z naszą ofertą tekturowych produktów i bądź przygotowany na każdą ewentualność!

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz