Folie do pakowania

Prezentowane w tej kategorii materiały opakowaniowe są uniwersalne, doskonale sprawdzają się w swojej roli, a ich cena z pewnością przypadnie do gustu Klientom poszukującym atrakcyjnej oferty hurtowej. Wśród dostępnego w naszym katalogu asortymentu znajdą Państwo wysokiej jakości folie do pakowania, zarówno pęcherzykowe, powszechnie nazywane bąbelkowymi, jak i stretch, oferowane w kilku najpopularniejszych wersjach kolorystycznych.

Folie do pakowania przesyłek

Folie stretch i bąbelkowe do pakowania paczek pozwalają na skuteczne zabezpieczenie zarówno przesyłek paletowych, jak i tych o mniejszych gabarytach. Całość jest więc dobrze chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi, wodą oraz wilgocią, promieniowaniem UV, zabrudzeniem, a także zdekompletowaniem. Prosta aplikacja, elastyczność, wytrzymałość czy też możliwość wybrania wariantu o odpowiadającej Państwu szerokości, to zdecydowane atuty oferowanych przez nas materiałów.

Folia do pakowania paczek - bąbelkowa i stretch

Doskonale wiemy, jak ważne dla naszych Klientów jest szybkie oraz skuteczne zabezpieczenie transportowanych towarów, przy jednocześnie niskim koszcie zakupu materiałów eksploatacyjnych. Dlatego dbamy o to, aby regularnie uzupełniać katalog produktów o nowe pozycje. Aktualnie w sprzedaży dostępne są folie na paczki:

Pęcherzykowe

Nazywane bąbelkowymi ze względu na rozmieszczone gęsto na całej powierzchni, okrągłe komórki napełnione powietrzem. Doskonale sprawdzają się do przygotowywania przesyłek z zawartością podatną m.in. na uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia. Są transparentne, trwałe i dobrze przylegają do powierzchni, tworząc asekuracyjną poduszkę powietrzną. Sprzedawane w nawojach, dostępne są w kilku szerokościach.

Stretch

Bardzo wytrzymałe, wyjątkowo elastyczne, ściśle przylegające i z lepką powłoką, która eliminuje konieczność zastosowania klejów. Nawoje dostępne są w różnych szerokościach, w wersji transparentnej, czarnej lub niebieskiej. Ich aplikacja nie sprawia większych problemów i nie zajmuje wiele czasu, co szczególnie doceniane jest podczas przygotowywania większej ilości przesyłek.

Najlepsza folia na paczki - oferta hurtowa

Nasza propozycja skierowana jest przede wszystkim do Klientów, którzy z racji specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej, na co dzień zużywają duże ilości materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do odpowiedniego przygotowania towarów do transportu. Zachęcamy do wybrania naszej oferty i zapraszamy do złożenia zamówienia na sprawdzone folie stretch i pęcherzykowe na paczki.

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz