• Kartony do paletyzacji

Kartony do paletyzacji

Jeśli chcesz zadbać o porządek na magazynie i uniknąć dodatkowych kosztów związanych z niestandardowym rozmiarem przesyłki, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Kartony paletowe, w odróżnieniu od tradycyjnych, doskonale nadają się do pakowania przedmiotów, a przy tym, dobrze ułożone nie wystają z Europalet. W naszym asortymencie znajdziesz modele klapowe w rozmiarze 150x150x150. Wykonane zostały z 3-warstwowej, falistej tektury o gramaturze 360 gr/m2, która pozytywnie wpływa na ich wytrzymałość. Maksymalna pojemność każdego z nich wynosi 3l, dzięki czemu doskonale sprawdzą się do zapakowania biżuterii, galanterii, elektroniki, narzędzi, garnków, odzieży, pluszaków, obuwia, zabawek i wielu innych przedmiotów. 

Paletyzacja kartonów - zalety 

Doskonale wiemy, że podczas pracy na magazynie i produkcji liczy się szybkość, dlatego, aby ułatwić to zadanie, oferujemy sprawdzone kartony. Wszystkie z nich, są nie tylko pojemne, ale również bardzo szybko i łatwo się je składa. Co więcej, przez to, że dopasowane zostały do palet Euro możesz swobodnie je układać, nie martwiąc się o wystające boki. Takie rozwiązanie sprawia, że całość jest bardziej stabilna, a ciężar równo rozłożony. Oczywiście, dla pewności, warto całe zamówienie owinąć jeszcze folią stretch, która będzie stanowić dodatkowe zabezpieczenie, również przed zmiennymi czynnikami atmosferycznymi. 

Palety kartonowe - bezpieczeństwo i wygoda 

Jeśli prowadzisz sprzedaż wysyłkową, to nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Produkty sprzedajemy standardowo w kompletach po 10, 20, a nawet 1400 sztuk. Im więcej pudeł zamówisz, tym cena za pojedynczy egzemplarz będzie niższa.  Większość asortymentu stanowią pudła klapowe, które sprawdzą się do pakowania pojedynczych przedmiotów, ale również jako opakowania zbiorcze. Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów, oferujemy jedynie sprawdzone modele, wysokiej jakości, które z pewnością przydadzą się w codziennej pracy.  

Mimo, że paletyzacja kartonów początkowo może wydawać się skomplikowana, to wcale taka nie jest! Co więcej, proces ten, znacznie ułatwi Ci codzienną pracę, a przy tym pozwoli zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.  

Rozwiązanie w pełni dopasowane do potrzeb Klienta 

Jak widać rozwiązania, które oferujemy są nie tylko wygodne, ale również funkcjonalne. A dzięki temu, że wszystkie kartony mają jednakowy kolor, tworzą spójną i estetyczną całość, dając jednocześnie ładny efekt wizualny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w razie pytań również do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. 

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz