• Koperty bąbelkowe

Koperty bąbelkowe

Do przesłania niewielkich i lekkich przedmiotów wcale nie potrzebujesz kartonowych opakowań. W niektórych sytuacjach znacznie lepiej sięgnąć po koperty bąbelkowe - powszechnie znane, niedrogie i skonstruowane tak, aby przesyłka dotarła do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Jeśli na co dzień zajmujesz się przygotowywaniem przesyłek, zachęcamy do poznania naszej oferty.

Koperty bąbelkowe - rozmiary do wyboru

Zadbaliśmy o to, aby opakowania tego typu dostępne były w wielu rozmiarach do wyboru. Znajdziesz tu rozwiązania odpowiednie do zabezpieczenia niewielkich i lekkich przedmiotów, które nie wymagają zapakowania do kartonowego pudełka. Koperty, prócz wypełnienia z folii bąbelkowej, posiadają także klejony pasek, który zabezpiecza zawartość przed wypadnięciem oraz dostępem osób niepożądanych. Masz pewność, że przygotowana w ten sposób przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Dodatkowo, za sprawą wykorzystania wysokiej jakości papieru, koperty te (bez względu na rozmiar) znakomicie nadają się do personalizacji. Przy niewielkim nakładzie finansowym możesz stworzyć oryginalne opakowania dla sprzedawanych produktów: wystarczy jedynie zainwestować w proponowane przez nas rozwiązania.

Wygodne koperty z folią bąbelkową

Jako producent opakowań doskonale zdajemy sobie sprawą z uwielbienia, jakim darzona jest folia bąbelkowa. Zwykle nie mówi się o tym głośno, choć jest to kwestia dla wszystkich dość oczywista: chodzi mianowicie o charakterystyczny dźwięk, jaki wydaje pękająca folia. Możemy się założyć, że niemal każdy odbiorca po wyjęciu przesyłki z opakowania oddaje się relaksującej przyjemności zduszania wypełnionej powietrzem folii. Oczywiście nie zapominamy przy tym, że koperty tego typu służą przede wszystkim do skutecznej ochrony zawartości: właśnie za sprawą wspomnianych już bąbelków opakowanie zyskuje właściwości ochronne.

Koperty z foliowym wypełnieniem: zaopatrz się w to, co niezbędne!

W sklepie internetowym Kartony360.pl znajdziesz wszystko, co potrzebne do przygotowania i zaadresowania przesyłki w sposób zgodny z obowiązującymi normami, wygodny, a do tego bezpieczny. Zaopatrz się w proponowane rozwiązania dostępne w korzystnej cenie, odpowiednie do przesyłania drobnych przedmiotów, dla których użycie kartonowego opakowania jest nieopłacalne. Nie znajdziesz bardziej ekonomicznego rozwiązania. Zachęcamy do poznania pełnej oferty – znajdziesz tu wszystkie dostępne rozmiary, które ułatwią Ci przygotowanie przesyłki w sposób, jakiego oczekuje tego odbiorca.

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz