• Kartony 5-cio warstwowe

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 850,00 zł - 3 122,00 zł

Kartony 5-cio warstwowe

Wybierz oferowane przez nas w tej kategorii produkty, a zapewnisz najlepszą możliwą ochronę wysyłanym, transportowym lub przechowywanym przez siebie elementom i przedmiotom. Proponowane kartony 5-warstwowe cechuje odpowiednia grubość tektury o fali EB wpływająca na wysoką wytrzymałość, dzięki czemu świetnie się sprawdzają w trakcie przewozu. Klapowy mechanizm przekłada się na odpowiednie zabezpieczenie, a wzmocnione ściany stanowią dodatkową ochronę przed możliwymi uszkodzeniami.

Tektura 5-warstwowa – najlepszy wybór, jakiego można dokonać

Proponowane przez nas kartony klapowe w kolorze szarym sprawdzą się zarówno u klientów prywatnych, którzy martwią się o swój dobytek, jak i firmowych, szukających najlepszego sposobu na to, by bezpiecznie wysyłać paczki do klientów. Wyposażenie w 5 warstw, odpowiednia gramatura, wzmocniony dół i boki - właśnie takie cechy stanowią sposób na to, by maksymalnie zminimalizować ryzyko pojawienia się reklamacji wśród niezadowolonych klientów z racji uszkodzonej paczki i konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Co więcej, można je wielokrotnie wykorzystywać zgodnie z własnymi potrzebami.

Proponowane przez nas tekturowe opakowania dostępne są w naszym sklepie internetowym w licznych mniejszych i większych rozmiarach, co daje możliwość idealnego dopasowania do indywidualnych potrzeb. Najlepiej wybrać karton 5-warstwowy najbardziej zbliżony do wielkości przesyłki, a wolną przestrzeń wypełnić folią bąbelkową, by podnieść jeszcze bardziej poziom bezpieczeństwa.

Kartony 5-warstwowe – dla cennych i kruchych przedmiotów

Tekturowe opakowania świetnie się sprawdzą w przypadku wszelkich akcesoriów (np. RTV czy AGD), których zniszczenie pociąga za sobą wysokie koszty naprawy lub nabycia nowego produktu. Możesz w nie zapakować również różnego rodzaju kruche przedmioty o dużej wartości (także sentymentalnej), których konieczność przewiezienia ściąga Ci sen z powiek. Kartony 5-warstwowe to najlepszy wybór w przypadku pamiątek, zastawy kuchennej czy dzieł sztuki. Jednak nie tylko! Chcesz przewieźć ciężkie przedmioty? Tylko tak wzmocniona tektura spełni wszelkie Twoje wymagania.

Nienaruszony stan laptopa, porcelany, dzieł sztuki, ekspresu, sprzętu treningowego? Nie ma lepszego wyboru niż tektura z naszego sklepu internetowego. Wybierz karton klapowy, zapakuj niezbędne produkty i ciesz się spokojem ducha, gdy paczka będzie transportowana do miejsca przeznaczenia lub spoczywała w piwnicy czy innym miejscu z racji tego, że zawiera niepotrzebne na co dzień przedmioty.

Pokaż więcej

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry