• Koperty foliowe - FOLIOPAKI

Koperty foliowe - FOLIOPAKI

Nie wszystkie dokumenty można przesłać drogą elektroniczną. Wiele z nich, na przykład umowy czy faktury, wciąż przekazujemy tradycyjne poprzez pocztę bądź firmę kurierską. Nie tracą przy tym swojej wagi - a zatem w równym stopniu, co inne przesyłki, powinny być chronione przed uszkodzeniem. Zwykła koperta nie zabezpieczy ich w należyty sposób przed czynnikami zewnętrznymi. Na szczęście istnieje rozwiązanie - znajdziesz je oczywiście w naszej ofercie!

Koperty foliowe – kurierskie niezbędniki

Rozwiązaniem tym są koperty foliowe wykonane ze specjalnego typu folii wielowarstwowej LDPE, która jest odporna na działanie wilgoci oraz promieni słonecznych. Skutecznie chronią zawartość przed przybrudzeniem, zamoczeniem lub blaknięciem. Z tego względu są coraz powszechniej wybierane są również przez księgarnie internetowe, które przy za pośrednictwem firm kurierskich przesyłają do klientów zakupione książki, czasopisma oraz katalogi. Stanowią zatem dobrą alternatywę dla kopert bąbelkowych bądź opakowań kartonowych. Można stosować je jak tradycyjne koperty bądź używać jako dodatkowe zabezpieczenie.

Foliopak kurierski: wygodny w użyciu i trwały

W naszej ofercie dostępne są foliopaki w różnych rozmiarach do wyboru. Wystarczy odnaleźć odpowiedni format, aby zyskać pewność, że przesyłane dokumenty lub książki nie zostaną uszkodzone podczas transportu. Dzięki tak prostemu rozwiązaniu przesyłka dociera do odbiorcy w nienaruszonym stanie, a firma kurierska, która pośredniczyła w tym procesie, zyskuje w oczach swoich własnych klientów. To oczywiście nie koniec zalet. Proponowane przez nas foliopaki są odporne na rozerwanie. Dodatkową ochronę stanowi samoklejący ciemny pasek pokryty mocnym klejem. Za sprawą takiego rozwiązania wszelkie próby jej otwarcia będą natychmiast widoczne.

Foliopaki: wygodne i trwałe

Zależy Ci na zabezpieczeniu przesyłki pod każdym względem - nawet tym dotyczącym dyskrecji? W takim razie polecane przez nas foliopaki kurierskie okażą się rozwiązaniem idealnym. Każda dostępna koperta pokryta jest wewnątrz czarną farbą, na wierzchu pozostaje natomiast biała. Zabieg ten ma konkretny cel: zabezpieczyć zawartość przed wzrokiem niepożądanych osób. Możesz być pewny, że nikt nie dowie się, jakiego typu dokumenty znajdują się wewnątrz koperty. Foliopaki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby gwarantować nie tylko ochronę przesyłki, ale także dyskrecję, na której zależy zwykle zarówno nadawcy, jak i odbiorcy.

Materiały do przesyłek kurierskich: Kartony360.pl

Są wygodne w użyciu, trwałe i estetyczne. Z pewnością przydadzą się w Twoim biurze lub sklepie internetowy. Zachęcamy do obejrzenia pełnej oferty foliopaków dostępnych w naszym sklepie internetowym. Warto zaopatrzyć się w zestaw liczący więcej sztuk, aby zawsze mieć pod ręką tak skuteczne rozwiązanie.

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz