• Kartony 3-warstwowe

Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 3 499,00 zł

Kartony 3-warstwowe

Do użytku własnego oraz w ramach wysyłki do klientów. W trzech różnych modelach. Zróżnicowane pod względem rozmiaru, by zapewnić jak najlepsze dopasowanie do wszelkich potrzeb naszych klientów. Karton 3-warstwowy z naszej oferty stanowi najlepszy wybór, jeśli nie potrzebujesz maksymalnej wytrzymałości (jaką zapewnia tektura 5-warstwowa), ale zależy Ci na wzmocnieniu zabezpieczenia wysyłanych lub przechowywanych przedmiotów. Świetnie sprawdzi się w przypadku różnego rodzaju produktów o mniejszych i większych rozmiarach (ale nie zbyt ciężkich) - od urządzeń AGD, przed biżuterię, po tekstylia (pościele, koce, kołdry) i nie tylko.

Karton 3-warstwowy – na lżejsze przedmioty

3 warstwy, fala E lub C, gramatura 400 gr/m2 oraz wymiary w pełni dopasowane do Twoich potrzeb z uwagi na dostępność naszych produktów w licznych modelach – takie właśnie cechy sprawiają, że nasze tekturowe opakowania chętnie wybierają zarówno klienci indywidualni, szukający możliwości zapakowania prywatnego dobytku, jak i firmy, które mają w swoich usługach wysyłkę do klientów. Odpowiednio zapakowany karton (zwłaszcza w dostępnych wersjach z nadrukami) stanowi sposób na to, by zachwycić odbiorcę już sposobem dostarczenia paczki i podnieść zadowolenie z realizacji usługi. Nasze produkty dostępne są w szarym kolorze.

Tektura 3-warstwowa - zróżnicowanie oferty

W ofercie kartonów o 3 powierzchniach znajdziesz modele tekturowe zarówno klapowe, jak i fasadowe. Wyboru dokonaj, biorąc pod uwagę wielkość i kształt produktu, który chcesz zapakować. Do klapowych wrzucisz właściwie wszystko (od małych po duże przedmioty), podczas gdy fasadowe stanowią najlepszy wybór w przypadku kompletów ubrań, książek, albumów czy kosmetyków. W połączeniu z wypełniaczem (np. sianko, folia czy materiał) wysyłane przedmioty do klientów będą się bardzo elegancko prezentować.

Szukasz jeszcze lepszej technologii? Sprawdź 3-warstwowe kartony tekturowe z automatycznie składającym się dnem, które pozwolą Ci szybciej spakować wszystkie niezbędne produkty – prawie 2 razy niż w przypadku standardowych modeli klapowych i fasadowych. W pracy taka oszczędność czasu jest bardzo przydatna, prawda? Znajdź najlepszy dla siebie karton – klapowy, fasadowy, z automatycznie składającym się dnem (zgodnie z własnymi preferencjami) - korzystając z naszej bogatej oferty i przygotuj w odpowiedni sposób produkty do wysłania lub schowania. Pamiętaj również, że możesz zapakować jedno opakowanie tekturowe w drugie i tym sposobem podnieść poziom zabezpieczenia przesyłki.

Pokaż więcej

Jest 97 produktów.

Pokazano 1-12 z 97 pozycji

Aktywne filtry