• Dyspensery do taśm

Dyspensery do taśm

W sklepach, magazynach i innych miejscach, gdzie na co dzień pakuje się wiele kartonów, niezbędne są narzędzia, które pomogą nam przyśpieszyć ten proces. Nasz sklep internetowy oferuje wybór urządzeń, które sprawdzą się w każdym magazynie. Kompleksowo zaopatrzysz się u nas w rozmaite akcesoria, przy pomocy których sprawisz, że praca w magazynie lub sklepie wysyłkowym stanie się bardziej efektywna. W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z asortymentem urządzeń, jakimi są dyspensery do taśm klejących. Takie podajniki często znajdują zastosowanie w środowisku biurowym, ale to właśnie w magazynach i sklepach wysyłkowych są naprawdę niezastąpione.

Dyspensery do taśmy klejącej – jak poznać urządzenie dobrej jakości?

Aby dyspenser służył nam jak najlepiej, powinien posiadać kilka cech, które sprawią, że korzystanie z niego będzie bezproblemowe i niezwykle proste. Pierwszą z tych cech jest zadbanie, by taśma samoprzylepna ucinana była w prawidłowy sposób, nie sklejała się i nie zwijała. Pomocny okazuje się tu regulowany hamulec lub wysuwane ząbki, dzięki którym bez problemu odetniemy kawałek określonej długości w odpowiednim miejscu. Na komfort użytkowania ogromny wpływ ma też ergonomicznie zaprojektowana rączka. Dzięki niej dyspenser będzie dobrze leżał w dłoni, a długotrwałe korzystanie z niego nie będzie wywoływało zmęczenia ani obciążenia nadgarstka pracownika. Ważne jest też, aby zapobiec wyślizgiwaniu się narzędzia z dłoni – pomoże w tym gumowy uchwyt. Warto zwrócić uwagę, czy jest on przeznaczony zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych.

Jaki rozmiar powinien mieć dyspenser do taśmy pakowej?

Najczęściej stosowane rolki mają szerokość 48 mm. Większość standardowych podajników jest więc dostosowana właśnie do takiego rozmiaru, ale znaleźć można też urządzenia przeznaczone do rolek o większej średnicy – 55, 60 czy też 75 cm. Nie ma tu znaczenia czy korzystamy ze zwykłej szarej taśmy klejącej do pakowania, czy z wariantu z nadrukiem – w obu przypadkach dobrze dopasowany podajnik sprawi, że praca będzie przebiegała w wydajniejszy sposób.

Dyspensery i akcesoria do pakowania – sklep internetowy

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów do pakowania i zaklejania kartonów, kopert i pudełek. Spośród nich z pewnością wybierzesz urządzenia, które pomogą usprawnić prace związane z przygotowywaniem paczek do wysyłki. Żmudne szukanie początku taśmy klejącej i napoczynanie jej palcami niedługo stanie się przeszłością, jeśli wybierzesz jeden z naszych podajników.

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz