• Koperty listowe

Koperty listowe

Kartony klapowe, fasadowe, z automatycznie otwieranym dnem w wersji białej, szarej lub z kolorowymi nadrukami to nie jedyne elementy naszej oferty. Przygotowani jesteśmy również na to, by realizować potrzeby klientów, którym niezbędne są papierowe koperty listowe w celu wysyłki ważnym dokumentów (pisma firmowe i urzędowe), życzeń urodzinowych czy imieninowych, kartek świątecznych, pocztówek z wakacji oraz wyjazdów, a także zwykłych listów - bo ludzie wciąż niekiedy piszą do siebie listy, a nie korzystają jedynie z nowych technologii.

Papierowe koperty zwykłe i z okienkiem - byś był przygotowany na każdą okazję

Oferowane przez nas produkty w standardowych rozmiarach wykonane są z papieru, a zakończone paskiem z mocnym klejem, dzięki czemu możemy zapewnić trwałe zamknięcie i ochronę przed zniszczeniem oraz otwarciem przez niepożądaną osobę. Dostępne są w dwóch kolorach: białym (idealnym na ważną korespondencję) oraz szarym, który z uwagi na swoją ekologiczność świetnie się sprawdzi w przypadku osób i przedsiębiorstw przykładających wagę do troski o środowisko.

Firmom szczególnie polecamy – obok wersji zwykłych - papierowe koperty z okienkiem, które ułatwiają wysyłkę dużej ilości pism. Adres do korespondencji możesz wówczas wydrukować na pierwszej stronie i włożyć wewnątrz w odpowiednim miejscu (w okienku), bez konieczności wypisywania dużej ilości danych na każdej przesyłce. Adres klienta w prawym dolnym roku, pieczątka firmy w lewym górnym i gotowe – w zaledwie kilka sekund dzięki przydatnemu okienku!

Koperty papierowe – wysyłka listów i pism A4, A5 oraz A6

Proponowane przez nas produkty pozwolą Ci na wysyłkę pism firmowych oraz urzędniczych - w takim przypadku najlepiej zdecydować się na dużą kopertę C4 z okienkiem w kolorze białym, która zapewnia wysoki poziom estetyki oraz odpowiedni wygląd dokumentów (bez zagięć). Jeśli nie zależy Ci na idealnym wyglądzie, możesz również wysłać je w formie C5 (złożone na pół). C6 sprawdzą się z kolei idealnie w przypadku kartek z życzeniami urodzinowymi, zwykłych listów czy pocztówek, stanowiąc niezbędne wyposażenie zarówno firmowego biura, jak i szuflady w domu.

W biurze, instytucji publicznej, gospodarstwie domowym – zwykłe koperty papierowe na listy (zwłaszcza z okienkiem) stanowią produkty niezbędne w każdym miejscu. Często zdarza się tak, że nagle pojawia się potrzeba ich wykorzystania, co zwykle wymusza wycieczkę na pocztę w celu nabycia i wysiłki. Nie musi tak jednak być - wystarczy skorzystać z oferty naszego sklepu internetowego i zakupić na zapas większą ilość. Na pewno się przydadzą!

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz