• Kartony archiwizacyjne

Kartony archiwizacyjne

Duży wybór dostępnych wariantów oraz standardowe rozmiary sprawiają, że oferowane w tej kategorii materiały opakowaniowe znajdują wszechstronne zastosowanie w wielu biurach, kancelariach czy sekretariatach. Pudła archiwizacyjne umożliwiają przechowywanie dokumentacji w wersji papierowej, zarówno luzem, jak i uporządkowanej w skoroszytach oraz segregatorach. Kartony z tektury pozwalają przede wszystkim na utrzymanie porządku oraz ułatwiają szybkie odnalezienie potrzebnych w danym momencie zasobów.

Pudła archiwizacyjne – hurtownia kartonów tekturowych

Nasze pudełka archiwizacyjne dostępne są w kilku najpopularniejszych wariantach dostosowanych do standardowych rozmiarów dokumentów. Estetycznie wykonane, trwałe, łatwe w złożeniu i niesprawiające problemów przy otwieraniu i zamykaniu, a także przenoszeniu, chronią zawartość przed dostępem kurzu oraz światła, co ma duże znaczenie dla trwałości papieru oraz druku. Co ważne, na zewnętrznej ściance wszystkich pudełek znajduje się wydzielone miejsce, w którym można szczegółowo opisać zawartość, co zdecydowanie ułatwia nawigację w archiwum. Wykonane z tektury kartony na dokumenty są mimo swojej lekkości dość odporne na obciążenia, dlatego mogą być układane jeden na drugim.

Kartony archiwizacyjne – gdzie je zamówić?

Zakup pudeł do archiwizacji dokumentów w naszej hurtowni to bardzo dobra inwestycja, ponieważ kartony tego typu to proste i niedrogie rozwiązanie niekiedy dość dużych problemów z utrzymaniem porządku w biurowych szafach i kontenerkach. Pozwalają na skuteczne przeorganizowanie przestrzeni i bezpieczne przechowywanie zawartości, z dala od szkodliwego promieniowania UV. Są funkcjonalne i w razie potrzeby mogą zostać złożone na płasko oraz schowane w oczekiwaniu na ponowne użycie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że oferowane na naszej stronie internetowej pudełka na dokumenty wykonane są z biodegradowalnej tektury. Jest to surowiec ekologiczny, który można poddać recyklingowi, co korzystnie wpływa na zmniejszenie ilości odpadów.

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na kartony na dokumenty prezentowane w tej kategorii.

Pudła tego typu sprawdzą się świetnie w każdym biurze, kancelarii lub sekretariacie – czyli wszędzie tam, gdzie nadal istnieje konieczność archiwizacji wielu papierowych dokumentów. Duży wybór i atrakcyjna cena, a także możliwość zamówienia ilości hurtowych kartonów do pakowania, transportu i segregacji różnego typu zawartości sprawią, że bardzo szybko przekonają się Państwo do słuszności współpracy z nami. Zachęcamy do kontaktu.

Pokaż więcej

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz